Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CEMŞİT'TEN MİLLET İTTİFAKI AÇIKLAMASI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olmasına ilişkin değerlendirmede bulundu. Başkan Cemşit: "84 milyonu kucaklayarak iktidara geliyoruz” dedi.

CEMŞİT'TEN MİLLET İTTİFAKI AÇIKLAMASI
7.03.2023 - 16:12
Haber Merkezi

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmasının ardından Başkan Semih Cemşit, değerlendirmelerde bulundu. Kılıçdaroğlu'nun tüm Türkiye'nin kurtuluşu olduğunu belirten Cemşit “Çok zor zamanlardan geçtik. Ülkemizin ikinci yüzyılına umutla bakıyoruz. Üzerimizde büyük bir sorumluluk var. Bu sorumluluk bilinci ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun belirttiği üzere, durmadan, yorulmadan, birlik ve beraberlik ile çalışacağız. 84 milyonu kucaklayarak geleceğiz.  Kılıçdaroğlu ile birlikte zafere yürüyeceğiz. 15 Mayıs sabahı yepyeni bir Türkiye'nin sabahına uyanacağız” diye konuştu.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar