Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AKTAŞ'TAN SEÇİM AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Anayasa’nın kendisine verdiği yetkiyi kullanarak 10 Mart tarihinde seçim sürecini başlatacağını açıklamasının ardından Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş bir açıklama yaptı.

AKTAŞ'TAN SEÇİM AÇIKLAMASI
7.03.2023 - 15:51
Haber Merkezi

Aktaş “Biz aylar önce 14 Mayıs’ta seçim olacağını söylediğimizde hayal görüyor diyenler, 14 Mayıs tarihinde yapılacak seçimlere hazırlanmaya başladı” dedi. 

 

Siyasetin öngörü meselesi olduğunu kaydeden Sezgin Aktaş “Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamayla 10 Mart’ta, Anayasa’nın kendisine verdiği yetkiyi kullanarak seçim sürecini başlatacağını ve 14 Mayıs tarihinde seçim yapılacağını söyledi. Öncelikle milletimize ve ülkemize yeni seçim süreci hayırlı olsun. İnşallah seçim sonrası seçilecek kişide hayırlı olsun.

 

Bizler aylar önce seçimin 14 Mayıs tarihinde yapılacağını söylediğimizde hayal görüyor diyenler şimdi milletvekili olma hayaliyle seçimlere hazırlanmaya başladılar. Siyaset ön görü meselesidir. Siyaseti süzmek önemli bir meziyettir. Bu meziyete sahip tüm siyasi aktörler Türkiye Değişim Partisi’nde bir araya gelmiştir. Seçimlerden en güçlü şekilde çıkacağımızdan şüphemiz olmadığı gibi bu süreçte de Türkiye’nin istediği adaylarla milletimizin karşısına çıkmaya kararlıyız. Türkiye’nin değişime, değişim için ise Türkiye Değişim Partisi’ne ihtiyacımız var” dedi.

 


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar