Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"HER ZAMAN ÖNCE İNSAN DİYECEĞİZ"

İYİ Parti Düzce Teşkilatları 6 Şubat’ta yaşanan ve 45 binden fazla insanın ölümüne, 100 binlerce insanın evsiz kalmasına sebep olan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketlerinin ardından bir deprem çalıştayı düzenledi.

"HER ZAMAN ÖNCE İNSAN DİYECEĞİZ"
7.03.2023 - 14:46
Haber Merkezi

Av. Ayşegül Şenolcan , UKSAR Düzce Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem  Demirel , Doç Dr. Hakan Polat ve İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Doç. Dr. Erkan Dinçer’in katıldığı panel Düzcelilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. 

Çalıştay ile alakalı bilgi veren İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er farkındalık yaratılması için çalışmalarını sürdüreceklerini kaydederek “Ülkenin asıl gündemi binlerce ölmüş ve bir o kadarı da yaralanmış insan varken deprem afeti olmalıdır gerçeğinden hareket ile siyasi gündemden bağımsız olarak gerçekleştirdiğimiz bu çalıştayımıza katılan panelistlere ve yoğun ilgi gösteren Düzcelilere şükranlarımızı sunuyoruz. Deprem bölgesinde bulunan Düzce ile alakalı gerekli adımların atılması ve farkındalık yaratılması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her zaman önce insan diyeceğiz” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar