Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“DÜZCE’NİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİM”

2023 yılında yapılacak seçimlerde bağımsız milletvekili adayı olduğunu açıklayan Mehmet Yıldız, Düzce’de yaşanan bir çok soruna çözüm üretme iddiasında olduğunu söyledi.

“DÜZCE’NİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİM”
13.02.2023 - 10:28
Haber Merkezi

“YANLIŞ YAPILAŞMAYA İZİN VERMEYECEĞİM”

Yaşanan deprem felaketi nedeniyle taziyede bulunan Yıldız, Düzce’de yanış yapılaşmaya izin verilmemesi gerektiğini belirterek “Depremde hayatlarını kaybedenlere Allah rahmet eylesin. Geride kalanlara şifalar ve sabırlar versin. Bizi depremler değil yanlış yapılaşma korkutmalı. Bu yapılaşmaya izin verenler de cezalandırılmalı. Dere yataklarına konut yapılmamalı. Milletvekili olursam bu konu üzerinde hassasiyetle duracağım. Gerekli denetimlerin yapılmasını sağlayacağım” dedi.

“CAMİLER TEMİZLENECEK”

Camilerin temizliği noktasında da şikayetlerin giderilmesi için tedbir alacağını kaydeden Yıldız “Camilerimizin temizlenmesi noktasında sıkıntılar var. Cami görevlileri bunun kendi işleri olmadığını söylüyorlar. Cami cemaatleri bundan çok şikayetçi” diye konuştu.

“BARINAK YAPILMASI ZORUNLU”

Mehmet Yıldız, sokak hayvanları ile ilgili çalışma yürüteceğini dile getirerek “Sokak hayvanları ile ilgili de bir düzenlemeye ihtiyaç var. Her ilçede barınak yapılması zorunluluğu var. Başı boş hayvanlar aç kaldıklarında insanlara saldırabiliyor. Hem sokak hayvanlarının hem de insanlarımızın korunması için çalışma yapılmasına ihtiyaç var” şeklinde açıklama yaptı.

“GÖÇMEN SORUNU ÇÖZÜLECEK”

Göçmen sorununa da dikkat çeken Yıldız “Göçmen nüfus kontrol altına alınmalı. Göçmenlerle ilgili çok detaylı çalışmaların yapılmasına ihtiyaç var. Her isteyen rahatça hem ülkemize hem de ilimize girmemeli. Bunların arasında suçlular var. Halkın güvenliği için sağlıklı bin göçmen politikası yürütülmeli” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar