Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"İNSİYATİFİ BAŞKAN İÇİN DE KULLANIN"

İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Murat Çağlar, AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Necmi Kurt’un Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yönetimine atanmasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Belediye Başkanı Muharrem Tozan için de ayni inisiyatifin kullanılmasını istedi.

"İNSİYATİFİ BAŞKAN İÇİN DE KULLANIN"
3.02.2023 - 13:41
Haber Merkezi

Çağlar, Gümüşova OSB’de Gümüşovalı her hangi bir seçilmiş veya atanmış yetkilinin olmamasını eleştirmiş ve ardından AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Necmi Kurt yönetime alınmıştı. 

Çağlar, aynı itisiyatifin seçilmiş Belediye Başkanı Muharrem Tozan için de kullanılmasını isteyerek “Yapılan son atamalarla Sayın Necmi Kurt’un Gümüşova OSB yönetimine atanmış olduğunu görmekten Gümüşova adına mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum.

Yapılan her doğru işte Düzce ve Gümüşova İYİ Parti Teşkilatları olarak desteğimizi ifade ettiğimiz üzere Sayın Necmi Kurt’u yeni görevi için tebrik ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

Aynı çerçevede Gümüşova’nın menfaatlerini ve ihtiyaçlarını gerek ilçe gerekse il düzeyinde doğru ifade edilmesi ve savunulması adına Gümüşova’nın seçilmiş Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ın da hak ettiğine inandığımız temsil yetkisine ulaşmasını doğru olduğunu düşünüyor ve kendisinin bu yetkiyi ilçemiz ve şehrimiz için en iyi şekilde kullanacağına inanıyoruz” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar