Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

NATO’DAN ÇIKILMASI İÇİN İMZA TOPLADI

Vatan Partisi Düzce il örgütü belediye önünde bir açıklama yaparak hükümetin NATO ile ilgili tavrını eleştirdi. NATO’dan çıkmak için Düzceliler’den imza toplandı. Konuyla ilgili yazılı basın açıklaması da yapan İl Başkanı Fethi Sönmez, İsveç’te büyükelçilik önünde Kur’an-ı Kerim yakılmasına da şiddetle tepki gösterdi.

NATO’DAN ÇIKILMASI İÇİN İMZA TOPLADI
23.01.2023 - 15:27
Güncelleme 23.01.2023 - 15:27
Haber Merkezi

Sönmez açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 
“Milli Savunma Bakanlığı yayınladığı bir videoda, “Güçlü Türkiye demek; güçlü NATO, güçlü ittifak demektir’’ diyor. Dışişleri Bakanı ABD’ye giderek ‘’Suriye’deki sorunları birlikte çözelim’’ diyor. Biz de diyoruz ki “Güçlü NATO Türkiye için güçlü TEHDİTTİR.”
Anlaşılıyor ki Hükümet, önümüzdeki tehdidi görememektedir. Bir kere şurada netleşelim. NATO eşittir ABD’dir. Peki 70 yıldır ne yaptı bu NATO - Amerika
-Faili meçhul cinayetler katliamlar yaptı
-Devletimizin içine yerleştirdiği Gladyo ile darbeler yaptı.
-Ergenekon-Balyoz tertipleriyle  Ordumuzu hapse attı. Bizi yok etmeye çalıştı.-15 Temmuz’da FETÖ eliyle darbe yaparak Türkiye’yi esir almaya çalıştı.
-PKK ya on binlerce tır silah verdi. PKK,FETÖ,DEAŞ hepsi NATO nun çocukları.
-Yunanistan’ı ABD üssü haline çevirdi. Namlular bize çevrili durumda.

Kur’an-ı Kerim Kağıt Değildir
Şimdi öğreniyoruz ki İsveç’te büyükelçiliğimiz önünde bunlar  Kur’an-ı Kerim’i yakıyor. Kur’an-ı Kerim kağıt değildir yakılamaz. İşte bunların özgürlük ve demokrasileri. İşte bunların inançlara saygısı. Eskiden bunlar,cadı diye insan yakarlardı. Yakmak bunların mayasında var. Bunların hepsi aynı. NATO da aynı mayadan. Bunlarla bir arada olamayız.

-Vatan bütünlüğü ve üretim devrimi için NATO dan çıkalım.

NATO içinde Türkiye’ye hayat yoktur.
Eğer Hükümet NATO’yla, yürüyecekse, altılı masada yer almalı. En büyük NATO’cular orada.
NATO’dan çıkmayı savunan tek parti Vatan Partisidir. Programına yazmıştır.

Değerli yurttaşlar, önümüzde seçim var. NATO’culara oy vermeyin. Vatan Partisi ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Doğu Perinçek’e önce imza sonrada oy verin. Nasıl Ermeni soykırımı yalanlarını başlarına geçirdiysek, Ergenokon tertibini bozup Silivri duvarlarını yıktıysa yine yaparız. Üreten, başı dik Türkiye’yi biz kurarız.”


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.