Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"SEÇİM TARİHİ SÜRPRİZ OLMADI"

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dile getirilen 14 Mayıs seçim tarihi konusunda açıklamada bulundu. Aktaş, tarihin kendilerine sürpriz olmadığını söyledi.

"SEÇİM TARİHİ SÜRPRİZ OLMADI"
21.01.2023 - 14:23
Haber Merkezi

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Maksut Beykoz’un, 6 ay önce Düzce’de tarihi açıkladığını belirten Sezgin Aktaş  “Sayın Genel Başkan Yardımcımız Maksut Beykoz, katıldığı programda 14 Mayıs seçim tarihini net bir dille kamuoyuna açıkladı. Biz Türkiye Değişim Partisi olarak Türkiye’nin gündemini yakından takip eden, siyaseti gerçekten bilen bir partiyiz. Bu açıklama bizim hem siyasette hem halkımızın yanında olduğumuzun en güzel göstergelerinden birisidir” dedi. 

Aktaş, sadece seçim sürecine değil halkın sorunlarına da hakim olduklarının altını çizen Aktaş şöyle devam etti: “Biz sadece seçim tarihlerine değil, biz halkımızın sorunlarına, ülkemizin sorunlarına çok hakim bir partiyiz. Biz halkımızın ne istediğini biliyoruz. Biz sorunların ne şekilde çözüme kavuşacağını da çok iyi biliyoruz. Biz halkımızın nasıl siyasetçiler istediğini de biliyoruz. Biz biliyoruz ve halkımızdan yetki istiyoruz. Biz halkımızın yaşadığı ekonomik sorunları çok kısa sürede çözecek bir partiyiz. Bizler halkımızın partisinin birer üyesiyiz. Çünkü bizler partimiz sayesinde zenginlik elde eden, partimiz sayesinde belli koltuklara oturan insanlar değil, bizler halkımızın içinden gelen, halkımızla birlikte aynı sorunları yaşayan, insan çalıştıran, vergi ödeyen, bazen vergi borçlarıyla boğuşan kişileriz. Biz halkımızın ilacı, sorunların çözümüyüz. Seçim tarihi vatandaşlarımız, ülkemiz ve Dünya için hayırlı olsun.”


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar