Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

UZLAŞMA OFİSİNİN AKIBETİNİ SORDU

İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli Eski Sanayi Çarşısı’na uygulanacak kentsel dönüşümün akıbetini sordu. Kefeli uzlaşma ofisinin esnafın sorun ve taleplerini karşılama noktasında yetersiz kaldığı ile ilgili şikayetler aldıklarını kaydetti.

UZLAŞMA OFİSİNİN AKIBETİNİ SORDU
19.01.2023 - 14:45
Haber Merkezi

Kefeli, uzlaşma ofisi ile ilgili son durumu sorarak “Uzlaşma ofisinin dönem dönem kapalı olduğu, açık iken de eski sanayi esnafının soru ve taleplerini karşılama noktasında yetersiz kaldığı ile ilgili şikayetler aldık. Eski sanayinin taşınması projenizi teşkilat olarak destekliyor ve fakat başından beri yanlış ve verimsiz yöntemlerle ilerlediğinizi parti yetkililerimiz kanalıyla ifade ediyoruz. Uzlaşma ofisinizin son durumunu, eski sanayi esnafı başta olmak üzere tüm Düzceliler adına soruyoruz. Mesela siz Sayın Başkanım uzlaşma ofisine en son ne zaman geldiniz?” dedi.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar