Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ESKİ BAŞKANLARIN TECRÜBELERİNİ DİNLEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit, geçmiş dönemde görev yapan il ve merkez ilçe başkanları ile bir araya geldi. Cemşit yaklaşan genel seçimler öncesinde eski başkanların deneyimlerini dinledi, fikir alışverişinde bulundu.

ESKİ BAŞKANLARIN TECRÜBELERİNİ DİNLEDİ
16.01.2023 - 10:50
Güncelleme 16.01.2023 - 10:51
Haber Merkezi

DERSİMİZİ İYİ ÇALIŞIYORUZ

Genel seçimlerin Türkiyeiçin çok kritik bir öneme sahip olduğunu belirten Cemşit, “Ülkemiz için mücadele ettiğimiz bu dönemde, birlikte hareket etmenin, örgütlü bir şekilde çalışmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Değerli başkanlarımızla bu vesile ile bir araya geldik. Aslına bakarsanız bizde eski yeni yok. Aslolan ülkemizin geleceğidir. Bu anlayışla hep birlikte mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

GÜNDEM MADDEMİZ SEÇİMLER

Seçim çalışmalarına hız verdiklerini dile getiren Cemşit,“Seçimler yaklaşırken başkanlarımızın, bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak istedik. Aday adaylarımız çalışmalarına başladılar. Bizler zaten sahadayız. Değerli başkanlarımız da sahada olacaklar. Onların fikirleri bizler için çok değerli. Seçim çalışmalarında, sandık görevlilerinde, okul sorumlularında ellerini taşın altına koyacaklar. Hata yapma şansımızın olmadığı bir dönemdeyiz bu nedenle önceki dönem görev yapmış başkanlarımızla omuz omuza bu seçimi kazanacağız” diye konuştu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.