Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HEDEF EN AZ 1 MİLLETVEKİLİ

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit hedeflerinin Düzce’den en az 1 milletvekili çıkarmak olduğunu kaydetti.

HEDEF EN AZ 1 MİLLETVEKİLİ
30.12.2022 - 13:09
Güncelleme 30.12.2022 - 13:30
Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığı yılın son toplantısını Konsopa Otelde gerçekleştirdi. İlçe örgütünün faaliyetlerinin anlatıldığı toplantıda, CHP’nin aday adayları konuşmalar gerçekleştirdi. Toplantıda ana gündem 2023 seçimleri ve seçim için yapılması planlanan çalışmalar oldu. İl Başkanı Semih Cemşit hedeflerinin Düzce’den en az 1 milletvekili çıkarmak olduğunu kaydetti.

İl Başkanı Semih Cemşit, seçimlerin önemine vurgu yaparak “Ülkemiz için çok önemli bir yıla giriyoruz. Önümüzdeki seçimler sadece partilerin kazanıp kaybedeceği bir seçim olmayacak. Bu seçimde demokrasiyi, hukukun üstünlüğünü, adaleti, refah içinde yaşamak isteyen bir Türkiye’yi oylayacağız. Bu vesile ile yılın son genişletilmiş ilçe toplantısını gerçekleştirdik. Merkez İlçe Başkanım Özcan Dağıstanlı ve yönetim kuruluna çalışmaları için teşekkür ediyorum” dedi.

Cemşit hedeflerinin Düzce’den bir milletvekili çıkartmak olduğunu belirterek “Gerçekleştirdiğimiz toplantıda aday adaylarımızı da dinledik. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Düzce İl ve İlçe Örgütlerinin, aday adaylarımızın, Cumhuriyet Halk Partililerin ortak ve tek hedefi Düzce’den milletvekili çıkarmaktır. Üzerimize düşen bu tarihi görevi başarı ile gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Aday adaylarımız da yakın zamanda saha çıkacaklar. Örgütümüzle planlı ve koordineli şekilde çalışmalarını gerçekleştirecekler. Hedefimiz Düzce’de bizlere en yüksek oyu getirebilecek 3 aday ile seçimlere girmektir. Düzce için bir sözü olan, Cumhuriyetin değerlerine saygılı, Laik ve Demokratik düzeni savunan, milletimize fayda sağlayacak çalışmaları yapabilecek her yurttaşımıza bu dönemde kapımız açıktır” diye konuştu.

Semih Cemşit “2023’te Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında Düzcemizi, Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili ile beraber hak ettiği yeri getirmek için mücadelemizi vereceğiz” dedi.


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.