Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SINIR SORUNUNUN ÇÖZÜLMESİNİ İSTİYORLAR

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Gölormanı Köyünü ziyaret etti. Köylülerin taleplerini dinleyen Dağıstanlı, Mudurnu Düzce sınırı ile ilgili sorunun çözüm beklediğini söyledi.

SINIR SORUNUNUN ÇÖZÜLMESİNİ İSTİYORLAR
29.12.2022 - 15:33
Haber Merkezi

Dağıstanlı köy sakinlerinin kendilerine ilettiği talepleri şöyle sıraladı: “Orman köyü statüsünden 31. Maddeden çıkarıldığı için ihtiyaç tomruğu ve yakacak alamıyorlar. Dere yataklarının sel baskını tehdidinden ötürü ıslah edilmesini istiyorlar. Köyün kanalizasyon alt yapısının tamamlanarak Gölyaka şebekesine bağlanmasını talep ediyorlar. Ayrıca Mudurnu ile Düzce sınır sorununu özellikle dile getirdiler. Köy içindeki köprünün genişletilmesini ve köylerinde imar planı yapılmasını bekliyorlar” dedi. 


Dağıstanlı ayrıca verdiği destek için  önceki dönem İl Yöneticisi Feyzullah Çavuş ve önceki dönem Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Bektaş’a teşekkür etti.


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar