Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖZEL ÇOCUKLARA YILBAŞI HEDİYESİ

Türkiye Değişim Partisi tarafından yeni yıla kısa bir süre kala maddi durumu iyi olmayan özel çocuklar için hediyeler hazırlandı. Hediyeler çocukların öğretmenlerine teslim edildi.

ÖZEL ÇOCUKLARA YILBAŞI HEDİYESİ
12.12.2022 - 12:54
Haber Merkezi

Türkiye Değişim Partisi tarafından 2023 yılına kısa bir süre kala hem çocukların yeni yıla mutlu girmesi hem de kışın üşümemeleri için hediyeler hazırlandı. Maddi durumunun iyi olmadığı tespit edilen 22 özel çocuğa kışlık mont ve bottan oluşan hediye alındı. Hediyeler TDP Genel Başkan Yardımcısı Maksut Beykoz, Genel Başkan Danışmanı Hayati Caklı, İl Başkanı Sezgin Aktaş, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bazna ve Teşkilat Başkanı Hakan Karslıoğlu tarafından özel çocukların öğretmenleri Emine Üstün’e teslim edildi.

İl Başkanı Sezgin Aktaş açıklamasında “2023 yılına girmeye kısa bir süre kala özel çocuklarımızı sevindirmek, kışın üşümelerinin önüne geçmek istedik. Belki küçük ama yürekten hediyelerimizi öğretmenlerine teslim ettik. Bir çocuk gülerse Dünya güler anlayışından yola çıkarak çocuklarımızın yüzlerinin gülmesini sağlamak için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.