Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

''BU KONUŞMA TÜRKİYE'NİN KURTULUŞU''

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 3 Aralık'ta açıklayacağı "2023 Vizyon Belgesi" konuşmasını Türkiye’nin kurtuluşu olarak nitelendirdi. Tüm Düzcelilere konuşmayı dikkatle dinlemeleri çağrısında bulunan Cemşit "Bu konuşma Türkiye için, halkımız için, geleceğimiz için çok önemli" dedi.

''BU KONUŞMA TÜRKİYE'NİN KURTULUŞU''
3.12.2022 - 13:23
Haber Merkezi

ELEŞTİRİLERE YANIT VERECEK
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD ve İngiltere gezileriyle ilgili eleştirilere, 3 Aralık’ta “vizyon belgesi” açıklamasıyla yanıt vermeye hazırlandığını belirtti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Cemşit: " CHP'ye yıllardır emek veren, hak, hukuk, adalet diyerek tüm yurttaşları harekete geçiren, iktidara, doğru bilinen yanlışları gösterip, kendinin değil halkın menfaatini düşünen Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz ay yurt dışı ziyaretlerinde bir takım temaslarda bulunmuş ve halk için gerekli olan tüm vazifelerini yerine getirerek yurda dönmüştür. Fakat kendini bilmez bir takım güruh ve havuz medya ortakları, bu ziyaretlere dair kendi düşüncelerini empoze etmiş, halkın çoğunluğunun oyunu alan, bu zamana kadar gösterdiği temiz siyaseti ile anılan Kılıçdaroğlu'na hiç olmayacak iftiralarda bulunmuşlardır” dedi.  

 

“TÜRKİYE’NİN KURTULUŞU”
Kılıçdaroğlu’nun açıklayacağı Vizyon Belgesi’nin Türkiye’nin kurtuluşu olduğunu söyleyen Cemşit şöyle devam etti: “Bizler bu süreçte bizlere öğretilen siyasi ahlaktan, etikten bir an bile ayrılmayarak Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu'nun 3 Aralık'ta Vizyon Belgesi'nin kamuoyuyla paylaşılmasına odaklandık. Bu belge Türkiye'nin kurtuluşudur. Bu belge bizim çıkış anahtarımızdır.”

 

“HERKES BU AÇIKLAMAYI DİNLEMELİ”
Semih Cemşit, tüm Düzcelilere Kılıçdaroğlu’nun açıklamasını dinleme çağrısında bulunarak “Bizlere gönül veren, vermeyen bütün vatandaşlarımızın, geleceği şekillendirecek bu elzem manifestoyu mutlaka evde, işte, okulda her nerede olursa olsun dinlemeli ve kavramalıdır. Şimdiden herkese teşekkür ediyor, ülkemizin kurtuluşunu simgeleyen bu belgenin hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar