Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“KAPI ÇAL GÖNÜL AL ”

İYİ Parti Kadın Politikaları Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kapı Çal Gönül Al” Projesi çerçevesinde Konuralp bölgesinde ev ziyaretleri yapıldı. İYİ Parti Düzce İl Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Ersoy ziyaretlerdeki tepkileri değerlendirerek “Türkiye’de İYİ günler çok yakın” dedi.

“KAPI ÇAL GÖNÜL AL ”
22.11.2022 - 15:13
Haber Merkezi

     Vatandaşlarla sohbet eden, onların istek ve taleplerini dinleyen kadınlar,  İYİ Parti’nin projelerini anlattılar.  İYİ Parti Düzce İl Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Ersoy “Vatandaşlarımıza partimizin politikalarını, Genel Başkanımızın ifadelerini anlatıyor başta hukuk, adalet olmak üzere hemşerilerimizin talep ve şikayetlerini dinliyoruz .           

    Pahalılık dillerden düşmüyor temel ihtiyaçlarımızın bile karşılamadığı dönemlerden geçiyoruz. Artık bu ülkede bir şeylerin değişmesi gerekiyor” dedi. 
       

    Ersoy “ İYİ parti Düzce Kadın Politikaları Başkanlığı olarak partimizi ve liderimizi anlatmaya, projelerimiz ile ilgili halkımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz. Önce Düzce’de sonra da Türkiye’de İYİ günler çok yakın” diye konuştu.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.