Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“TAZİYE AÇIKLAMALARINI REDDEDİYORUM”

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İstiklal Caddesinde yaşanan bombalı saldırı sonrası yaptığı açıklamada terör örgütünün içerideki siyasi uzantıların taziye ve kınama açıklamalarını reddettiğini söyledi.Yılmaz tetöristi kısa sürede ele geçiren Emniyet teşkilatını da tebrik etti.

“TAZİYE AÇIKLAMALARINI REDDEDİYORUM”
17.11.2022 - 16:31
Haber Merkezi
1

PKK-PYD/YPG'ye binlerce tır silah ve siyasi destek veren sözde müttefiklerin bebek katili terör örgütünün adını zikredemeden taziye mesajı yayınladıklarını söyleyen Yılmaz, duruma tepki göstererek “Pazar günü İstanbul'da eli kanlı bebek katili terör örgütü PKK-PYD/YPG tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırıyı lanetliyorum. Hain saldırıyı gerçekleştiren bebek katili teröristi çok kısa sürede ele geçiren Emniyet teşkilatımızın değerli personelini tebrik ediyorum. PKK-PYD/YPG'ye binlerce tır silah ve siyasi destek veren sözde müttefiklerimizin ve terör örgütünün içerideki siyasi uzantılarının bebek katili terör örgütünün adını zikredemeden yaptıkları taziye ve kınama açıklamalarını da reddediyorum. Saldırıda şehit olan 2'si çocuk olmak üzere 6 vatandaşımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” şeklinde açıklama yaptı.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Sedat Doğan
    Sedat Doğan
    20.11.2022 18:08

    Başka siyaset malzemeniz yok mu. Pahalılık, işsizlik, ekonomi vs... Neyse siz yine de iktidara yaslanın biz sandık gelince sizi birlikte by by...