Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖZDAĞ DÜZCE’Yİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Düzce’yi yakından takip ettiğini söyledi.

ÖZDAĞ DÜZCE’Yİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR
12.11.2022 - 12:29
Haber Merkezi

Ümit Özdağ, Düzce İl Başkanı Kadir Kantemür ve partililer ile birlikte Düzce Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Ziyaretlerinden dolayı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a teşekkür eden Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cemal Aksan, Ticaret Odasının yapısı işleyişi ve projeleri hakkında Özdağ’a bilgiler verdi.

Aksan; “Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 4.500’den fazla üyeye sahip bölgenin güçlü odalarından bir tanesidir. Bizler de geçtiğimiz ay yapılan seçimlerde göreve gelmiş bulunmaktayız. Daha önceki dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de Düzce Ticaret ve Sanayi Odası üyelerin gelişimine katkı sağlamasında öncü rol oynamaya devam edecektir. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak, üyelerimizin hem ulusal hem de uluslararası alanlarda temsil edilmesi hususunda önemli bir görev üstleniyoruz. Üyelerimizin sorunlarına ulusal ve uluslararası alanlarda karşılık bulmaya çalışıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar ise, Ticaret ve Sanayi Odalarının kamu-siyaset ve sanayi arasında köprü olması gerektiğini Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın bu görevi yerine getirmeye çalıştığını ifade etti.

Düzce’yi yakından takip ettiğini belirten Özdağ siyaset ve sivil toplum kuruluşları ile kurulan yakın temas nedeniyle, Düzce TSO meclisini ve yönetimini tebrik etti.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.