Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“İYİ GÜNLER ÇOK YAKIN”

İYİ Parti Düzce Kadın Politikaları Başkanlığı çalınmadık kapı bırakmıyor. Saha çalışmalarına katılan İYİ Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Ersoy, bir şeylerin değişmesi gerektiğini vurgulayarak “İYİ günler çok yakın” dedi.

“İYİ GÜNLER ÇOK YAKIN”
7.11.2022 - 11:40
Haber Merkezi
1

İYİ Parti Kadın Politikaları birimi tarafından düzenlenen “Kapı Çal Gönül Al” projesi çerçevesinde Metek TOKİ 3. etap 2 kısımdaki 19 blok tek tek dolaşıldı.

Vatandaşlarla sohbet eden, onların istek ve taleplerini dinleyen kadınlar,  İYİ Parti’nin projelerini anlattı. İYİ Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Ersoy, Düzceli’nin beklentilerinin benzer olduğunu belirterek “Vatandaşlar hukuk, adalet istiyor. Öğretmenler uzmanlık sınavlarının kaldırılmasını talep ediyor, atanamayan öğretmenler dertli. Pahalılık dillerden düşmüyor. Temel ihtiyaçlarımızın bile karşılanmadığı dönemlerden geçiyoruz. Artık bu ülkede bir şeylerin değişmesi gerekiyor” dedi.

 Ersoy “ İYİ Parti Düzce Kadın Politikaları Başkanlığı olarak partimizi ve liderimizi anlatmaya, projelerimiz ile ilgili halkımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz. Önce Düzce’de sonra da Türkiye’de İYİ günler çok yakın” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Semiha Can
    Semiha Can
    7.11.2022 13:09

    Almışlar ellerine iki kağıt parçası kapı altına atıp gidiyorlar. Siz gezmeye mi çıktınız. Üç beş kapı ziyaretiyle iktidar OLUNMAZ.