Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YAVAŞ’TAN DESTEK SÖZÜ ALDILAR

İYİ Parti Düzce Teşkilatları, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti. Bugüne kadar sağladığı katkılar için Yavaş’a teşekkür eden ekip, yeni destekler için de söz aldı. Özellikle Mansur Yavaş’ın, köylerin altyapı eksiklerinin giderilmesi noktasında yardımcı olacağı öğrenildi.

YAVAŞ’TAN DESTEK SÖZÜ ALDILAR
4.11.2022 - 11:52
Haber Merkezi

DESTEK VERMEYİ SÜRDÜRECEK

İYİ Parti Ankara Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Adnan Beker ve Meclis Üyesi Kerem Erdem‘in de hazır bulunduğu görüşmeyi değerlendiren, İl Başkanı Yunus Özay Er, “ Şehrimizin gelişimine katkıda bulunmak ve kente değer katma adına yaptığımız tüm çalışmalara büyük destek olan Mansur Başkanımıza teşekkür ettik. Düzce’nin özellikle kırsal bölgelerinin talepleri ve eksikleri ile alakalı da verdiğimiz bilgiler neticesinde kendisinin destek olmayı sürdüreceğini bize iletmesinden de büyük memnuniyet yaşadık“ dedi.

TESİS AKTİF HALE GELDİ

Akçakoca’daki eski MTA tesisinin aktif hale gelmesini sağladığı için de teşekkürlerini sunan İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Alkan Lokum,  “Sayın Başkan’ın hep desteğini gördük. Adeta bir dediğimizi iki etmedi. İlçemiz ile ve tesis ile alakalı da yeni taleplerimizi iletip destek göreceğimizi öğrenmiş olmanın mutluluğu ile ilçemize dönüyoruz” dedi.

Kadın Politikaları Başkanlığı adına Züleyha Demirtaş; Gençlik Kolları adına Mustafa Kaan Fırat’ın iştirak ettiği İYİ Parti Düzce heyeti özellikle köylerin alt yapı eksikliklerini alınacak olan destekle kısa zamanda gidermeye çalışacaklarını iletti.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.