Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÜST DÜZEY ZİYARETLERİN DEVAMINI İSTEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit, Düzce’den en az bir vekil çıkartmak için canla başla çalıştıklarını söyledi. Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Cemşit, Genel Merkez’den Düzce’ye olan üst düzey ziyaretlerin devam etmesini istedi.

ÜST DÜZEY ZİYARETLERİN DEVAMINI İSTEDİ
2.11.2022 - 12:22
Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, beraberindeki heyet ile Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısına katılmak ve genel merkezde bir dizi görüşmeler yapmak için Ankara’ya gitti. Heyette CHP Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Jale Uzunhasan ve Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlanı Yeşim Kaltu hazır bulundu.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Grup Başkanvekili Özgür Özel, Örgütten sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ile gerçekleştirilen görüşmelerde, Düzce’nin devam eden sorunları anlatılarak, Düzce’ye üst düzey ziyaretlerin devam etmesi istendi.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Düzce raporu grup toplantısında okunduktan sonra ses getirmişti. Raporda, hava kirliliği, artan boşanmalar, artan ilaç kullanımı, gençler için aktivitelerin olmaması aktarılmış ve devam eden süreçte, raporda yazan hususlar ile ilgili çalışmalar, Düzce’nin seçilmiş yöneticilerinde gözle görülür bir şekilde artmıştı.

Ankara dönüşü açıklamalarda bulunan Cemşit, “ Göreve geldiğimizden beri genel merkezin Düzce’ye olan ilgisi bizi heyecanlandırıyor. Milletvekili olmayan illerden biriyiz ve bunu değiştirmek için Düzce’nin, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında mecliste iktidar partisi vekili olması için canla başla çalışıyoruz. Düzce’de, 1 senede, 40’ı aşkın milletvekili, MYK üyelerini, 4 Genel Başkan Yardımcısını, Grup Başkanvekilimizi ve Genel Başkanımızı ağırladık. Bu ziyaretler Düzce’ye ne kadar önem verdiklerini gösteriyor. İlerleyen günlerde sürpriz isimler Düzce’de vatandaşlarımızla beraber olacak” şeklinde konuştu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar