Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BAYRAMI DOLU DOLU KUTLADILAR

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Örgütü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın dolu dolu kutladı.  İl Başkanı Semih Cemşit “Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında, geleceğe umut dolu gözlerle, heyecanla bakmak için, büyük bir coşkuyla kutlayacağımız nice bayramlarımız olsun” dedi.

BAYRAMI DOLU DOLU KUTLADILAR
1.11.2022 - 10:48
Haber Merkezi

Valiliğin düzenlemiş olduğu programlara eksiksiz katılan Cumhuriyet Halk Partisi İl Örgütü, cuma günü sivil toplum kuruluşları ile beraber çelenk töreni gerçekleştirdikten sonra akşam Akçakoca İlçe Örgütünün düzenlemiş olduğu Cumhuriyet Balosunu gerçekleştirdiler. Akçakoca’daki baloya Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun tarım politikalarından sorumlu başdanışmanı Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Mustafa Kemal Paşa İlçe Başkanı katılım sağladı.

29 Ekim Cumartesi günü Gölyaka İlçe Başkanlığının ve sivil toplum kuruluşlarının düzenlediği etkinliklere katılan il örgütü ardından coşkulu bir Fener Alayı gerçekleştirerek,Merkez İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu Cumhuriyet Balosuna katıldılar.

Etkinliklerin ardından konuşan İl Başkanı Cemşit, “ 29 Ekim 1923 bir milletin kaderini değiştiren, özgür ve demokratik bir biçimde yaşama şansını ortaya koyan önemli bir gün.  Bugünün anlam ve önemini her geçen yıl daha iyi anlıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği bu yolun ilelebet koruyucuları olacağız. Düzce‘de ve ilçelerimizde yoğun bir program gerçekleştirdik.  Bu programı milletimizle beraber omuz omuza vererek daha iyi yarınları görebilmek adına, umut dolu gerçekleştirdik. Bu organizasyonları gerçekleştiren, planlayan, ve bunun için ter döken Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Örgütünün bütün emekçilerine selam olsun.  Onlara çok teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılında ve sonrasında, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında, geleceğe umut dolu gözlerle, heyecanla bakmak için, büyük bir coşkuyla kutlayacağımız nice bayramlarımız olsun. “ dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.