Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ESNAFIN SİFTAHI İYİ PARTİ'DEN

İYİ Parti Düzce Teşkilatları, Gençlik Kolları Başkanlığının organizasyonu ile haftanın bereketli ve hayırlı kazanç getirmesi dileği ile sabah erken saatlerde Düzce esnafının dükkanlarına “Siftah” parası taşıyan sembolik kartlar bıraktı.

ESNAFIN SİFTAHI İYİ PARTİ'DEN
31.10.2022 - 14:08
Haber Merkezi

İYİ Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli “Yeni bir haftaya ve yeni bir Ay’a giriyoruz. Şehir ve ülke olarak ekonomik açıdan zor bir dönemdeyiz. Esnafımıza moral desteği vermek ve motivasyonlarını arttırmak için “siftah”larına biz vesile olalım istedik. Allah kazançlarını bol ve bereketli eylesin” dedi.

Tüm teşkilatlar olarak esnaflara özel bir önem verdiklerini ifade eden İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Esnaf bizim ölçeğimizdeki illerde ticaretin ve sosyal hayatın can damarıdır. Kış aylarına girdiğimiz bu günlerde zorlaşan ekonomik şartlara karşı bir nebze de olsa moral destek vermek için çalışan başta Gençlik Kollarımız olmak üzere tüm Teşkilatımıza bu duyarlı davranışları için teşekkür ediyorum. Dün olduğu gibi bu günde Düzceli olma bilinci ile esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Allah işlerinin bereketini arttırsın” diye konuştu.

Üzerlerinde siftah paralarının olduğu kartları esnafların dükkanlarına bırakan İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları mensupları, tüm Düzce esnaf ve sanatkarlarına başarılar diledi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.