Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İYİ PARTİ 5. YILINI KUTLADI

2017 yılında İYİ Parti 5. Yılını kutladı. Tüm il teşkilatları ile beraber müştereken yapılan kutlamalar İYİ Parti Düzce Teşkilatlarının da iştiraki ile Düzce’de Anıtpark’ta Atatürk Anıtına Çelenk sunumu, saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ve ardından İl Başkanı Yunus Özay Er’in teşkilat mensuplarına yaptığı konuşma ile yapıldı.

İYİ PARTİ 5. YILINI KUTLADI
26.10.2022 - 16:07
Haber Merkezi

“Partimizi bir anne babanın evladını büyüttüğü gibi büyüttük ve bu günlere getirdik” diyen Yunus Özay Er “Kuruluşundan bu güne kadar büyük bir emek ve özveri ile teşkilatlandırdığımız ve önce Düzce’yi sonra da ülkemizi yönetme iddiamız ile ciddi bir çalışma planlaması ile bugünlere getirdiğimiz Partimizin 5. Yılını kutluyoruz” dedi.  

Partinin kurulması ve maddi-manevi, yüksek fedakârlıklarla bir noktaya getirilebilmesinin altında yatan en önemli unsurun vatan sevgisi olduğunu belirten Er “Bizler hep birlikte kurduğumuz partimizin bu günlere gelmesinin haklı gurur ve mutluluğunu yaşarken İYİ Partinin çok daha büyüyeceğini ve ülke yönetimini çok daha iyi noktalara taşıyacağını bilmenin huzuru içerisinde bu gün bu kutlamayı yapıyoruz. Ülkemizi çok seviyor, dün olduğu gibi bu günde vatanımız için her türlü fedakârlığı yapacağımızı ifade etmek istiyoruz. Partimizin bu günlere gelmesinde emeği olan her bir bireye şükranlarımızı sunarken tüm vatandaşlarımızdan da şu soruyu kendilerine sorarak İYİ Partiyi düşünmelerini rica ediyoruz : ‘ Ya İYİ Parti Kurulmasa idi?” diye konuştu.
İYİ Partililer daha sonra İl Başkanlığına giderek kutlamalara teşkilat başkanlığında devam etti.


Editör: D. Karpuz