Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“AÇLIK VE MUTSUZLUK KADER OLMAMALI”

Cumhuriyet Halk Partisi il yönetimi Kaynaşlı’da pazaryeri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. İl Başkanı Semih Çemşit “Açlık ve mutsuzluk kader olmamalı” dedi.

 “AÇLIK VE MUTSUZLUK KADER OLMAMALI”
21.10.2022 - 12:07
Güncelleme 21.10.2022 - 12:10
Haber Merkezi

İl Başkanı Semih Çemşit, Kadın Kolları Başkanı Jale Uzunhasan, Kaynaşlı İlçe Başkanı Muammer Yıldırım, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Yeşim Kaltu ve Kaynaşlı Kadın Kolları Başkanı Filiz Kumbasar Kaynaşlı’da esnafın sorunlarını dinledi.

Mutfaktaki yangının en net hissedildiği yerin pazaryerleri olduğunu ifade eden  Cemşit, “Saha çalışmalarımızda her fırsatta pazaryerlerine giriyoruz. Çünkü buralar mutfaktaki yangının en bariz şekilde ortaya koyulduğu yer” dedi.

Açlık ve mutsuzluğun kader olmaması gerektiğini kaydeden Cemşit, “Yıllardır sürdürülen yanlış politikaların sonuçlarını yaşıyoruz. 20 yılın sonunda insanlar mutsuz. En kötüsü de umutsuz. Biz bu yükü sırtlamaya talibiz. Tüm kadrolarımızla, ülkemizi yeniden ayağa kaldırmak  için mücadele edeceğiz. Gençlere, geleceğe umutla bakan, mutlu insanların olduğu bir Türkiye miras bırakacağız” şeklinde konuştu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar