Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“TSK’NIN ONURLU MÜCADELESİ SÜRECEK”

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) kimyasal silah kullandığı yönündeki iddialara sert tepki gösterdi. Yılmaz “TSK'nin verdiği onurlu mücadele son terörist itlaf edilinceye kadar devam edecektir” dedi.

21.10.2022 - 10:09
Güncelleme 21.10.2022 - 10:12
Haber Merkezi

Ümit Yılmaz Türkiye Büyük Millet Meclisi genel kurulunda  yaptığı konuşmada TSK’nın şerefli mücadelesini her türlü zorluğa ve ambargoya rağmen sürdürdüğünü belirterek Yaklaşık elli yıldır eli kanlı bebek katili terör örgütüyle kahpe pusularına karşı göğüs göğüse mücadele eden, bu mücadelesini verirken her türlü kışkırtmaya rağmen hukukun dışına taşmadan, insan haklarına saygıyı hep önde tutan Türk Silahlı Kuvvetleri şerefli mücadelesini her türlü zorluğa ve ambargoya rağmen sürdürmektedir” diye konuştu.

Son terörist itlaf edilinceye kadar mücadelenin süreceğini dile getiren Yılmaz Terör örgütünün etki ve kumandasından kurtulamayan, terör elebaşlarından gelen tehditlerden tırsarak örgütle arasını düzeltmeye çalışan zavallı terör destekçileri şimdi de kendilerine verilen görevi yerine getirmek adına Türk Silahlı Kuvvetlerine iftiralarda bulunmaktan çekinmemektedir. Türk milletinin vicdanında karşılık bulmayacak olan bu yalan ve iftiraların asıl sebebi, eli kanlı bebek katili terör şebekesinin kanlı eylemlerine örtü çekmeye çalışmaktır. TSK'nin verdiği onurlu mücadele sadece sınırlarımız içinde değil dünyanın neresinde olursa olsun son terörist itlaf edilinceye kadar devam edecektir” şeklinde açıklama yaptı.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.