Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CEMŞİT: “2023 YILI BİZİM YILIMIZ!”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Akçakoca İlçe Binasında düzenlenen Danışma Kurulu Toplantısına katıldı. Cemşit Düzce'de CHP'nin oylarının gözle görülür oranda arttığını vurgulayarak “2023 yılı bizim yılımız olacak” dedi.

CEMŞİT: “2023 YILI BİZİM YILIMIZ!”
18.10.2022 - 12:49
Haber Merkezi
4

Akçakoca İl Başkanı Tuğrul Abanoz, önceki dönem belediye başkanı, ilçe başkanları ve meclis üyeleri de katıldığı toplantıda geçmiş ayın seçim çalışmaları değerlendirilirken, gelecek ayki programla ilgili istişarelerde bulunuldu.

Seçim çalışmalarının iyi gittiğini ve Düzce'de CHP'nin oylarının gözle görülür bir şekilde arttığını belirten Başkan Cemşit “Çalışmalarımız meyvesini veriyor. Kamuoyu yoklamalarından da belli olduğu gibi Düzce'de oyumuz katbekat artıyor. Seçim çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyoruz. Hane, esnaf, kurum ve kuruluşları her zaman ziyaret edip, sorun, öneri ve talepleri yerinde dinliyoruz. Nerede derdi olan birileri varsa oraya çözüm olmaya geliyoruz. Halk bizlere güveniyor, biz de halkımıza güveniyoruz. 2023 yılı bizim yılımız olacak diyoruz." şeklinde konuştu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Nihat
  Nihat
  18.10.2022 23:12

  Ömrü hayatımda tek bir tane olsun "fakir solcu" görmedim! "yoktur" demiyorum Belki de vardır ama ben görmedim. Ama "millet aç açç" diyen çok solcu gördüm.

 • Düzceli
  Düzceli
  18.10.2022 21:01

  Bu Kılıçdaroğlu zalimlerin içimize sızdırdığı Truva atıdır.! Bu Kılıçdaroğlu ve zilletin diğer partileri emperyalizmin birer maşasıdır.! ADAM GİBİ ADAM RECEP TAYYİP ERDOĞAN'a oy vereceğiz. GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN..Erdoğanla Devam.....

 • Düzceli
  Düzceli
  18.10.2022 20:54

  Devlet Bahçeli: Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Hedefimiz açık ara farkla tekrar cumhurbaşkanı seçilmesidir

 • Düzceli
  Düzceli
  18.10.2022 20:48

  70 yıldır iktidar yüzü görmemiş Chp'nin yerinde olsam Erdoğana oy verirdim ilk defa seçim kazanmış olurdunuz.

Resmi İlanlar