Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“DÜZCE'DEKİ UYUMU KİMSE BOZAMAZ”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu, Düzce’de Cumhur ittifakı üyelerinin uyum içerisinde çalıştığına dikkat çekerek “Bu uyumu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek. Türkiye’nin ve Düzce’nin yeni dönemde daha ileri gitmesi için çalışıyor” dedi.

“DÜZCE'DEKİ UYUMU KİMSE BOZAMAZ”
14.10.2022 - 16:35
Güncelleme 14.10.2022 - 16:36
Haber Merkezi

Düzce’de bir bütünlük, birlik ve beraberlik olduğunu dile getiren MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Biz MHP olarak Cumhurbaşkanı adayı konusunda dik durarak tercihimizi açıkça sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullandığımızı defalarca deklare ettik. Bizim karşımıza çıkan 6’lı masa bizi eleştirmeye devam edip henüz kendi adaylarını açıklayamazken bizler Türkiye’nin ve Düzce’nin daha ileri gitmesi için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Düzce’de Cumhur ittifakı olarak büyük bir uyum yakaladık. Şahsım ve teşkilatım, milletvekillerimiz Ümit Yılmaz, Ayşe Keşir ve Fahri Çakır, AK Parti İl Başkanı arkadaşım Mustafa Keskin, AK Parti teşkilatı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden göreve gelebilmesi için birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz”dedi. 

Uyum ortamını bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceklerinin altını çizen Caboğlu “Aramıza nifak sokmak isteyenlere, bu uyumu bozmak isteyenlere kesinlikle fırsat vermeyeceğiz. Bu uyum içerisinde 2023 seçimlerine gideceğiz ve adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden göreve getireceğiz. Bunun dışında kurulan hayallerin hepsinin sadece hayal ürünü olduğunu milletimiz görecek ve hayalperestlere gerekli cevabı sandıkta vermeye devam edeceklerdir. Bu ülkenin geleceği AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın izleyeceği yolla şekillenirken yine bu ülkenin özellikle siyasi alanda bel kemiği olan MHP ise her desteği vermeye devam edecektir” diye konuştu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.