Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“HERKESE DEVA OLMAYA GELİYORUZ”

DEVA Partisi Düzce Teşkilatı şehir merkezinde bulunan esnafları ziyaret etti. Sorunları dinleyen İl Başkanı Murat Caymaz “Hepsinin derdi hepimizde olduğu gibi aynı; yanlış ekonomi politikaları nedeniyle ülkemizde yaşadığımız geçim telaşı!” dedi. 

“HERKESE DEVA OLMAYA GELİYORUZ”
13.10.2022 - 16:03
Haber Merkezi

Tüm alanlardaki sorunlar tespit ettiklerini, çözüm yollarını da belirlediklerini dile getiren Caymaz “Ülkemizin her kesimine deva olmaya geliyoruz” diye konuştu. 

Caymaz zor günlerin bir an önce geçmesini temenni ederek “DEVA Partisi İl Teşkilatı olarak şehir merkezindeki esnaflarımızın ardından rotayı Eski Sanayi Çarşısı esnafımıza çevirdik. Girdiğimiz her dükkanda bir sorduk bin ah işittik. Zanaatkar esnafımızın sorunlarını biliyor ve takip ediyoruz. Buradan, her zaman yanlarında olduğumuzu bildirmek isteriz. Yarın mesaimizi yine selam veremediğimiz sanayi çarşısı esnafımıza ayıracağız. Hepsine kolaylıklar diliyoruz” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.