Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İMZA KAMPANYASI BAŞLATACAKLAR

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Düzce’de gençlerle söyleşi gerçekleştirecek. Ayrıca Zafer Partisi İl Yönetimi tarafından Düzce’de kaçak ve sığınmacıların gönderilmesi için imza kampanyası başlatılacak.

İMZA KAMPANYASI BAŞLATACAKLAR
7.10.2022 - 11:01
Güncelleme 7.10.2022 - 11:38
Özel Haber

Zafer Partisi İl Başkanı Kadir Kantemür, Merkez İlçe Başkanı Semih Vuruş ve Kadın Kolları Başkanı - Basın Sorumlusu Hülya Eroğlu gazetemizi ziyaret etti. Yapılacak çalışmalar hakkında önemli açıklamalarda bulundular.  

İl Başkanı Kantemür Zafer Partisi’ne hem ülke genelinde hem de Düzce’de ciddi bir teveccüh olduğunu belirterek “2 Ekim’de yaptığımız büyük kongreden sonra yerele inip genel merkezimizin plan ve projelerini anlatmak istedik. Yerel basın bizim için çok önemli. Emekleri yadsınamaz. Basın mensuplarımızla tanışmak istedik. Partimize ülke genelinde oluşan ciddi bir teveccüh var” dedi.

Merkez İlçe Başkanı Semih Vuruş Genel Başkanı ümit Özdağ’ın Ekim ayı içerisinde Düzce’ye geleceğini kaydetti. Vuruş ayrıca kaçak ve sığınmacıların ülkelerine gönderilmesi için imza kampanyası yapacaklarını belirterek “İl ve ilçe teşkilatımız kuruldu. Seçime girebilme yeterliliğimiz var. Merkez, Çilimli ve Kaynaşlı İlçe teşkilatlarımız faal durumda. Gölyaka ve Akçakoca teşkilatları da kurulmak üzere. Genel Başkanımız Ümit Özdağ bu ay içerisinde Düzce’ye gelecek. Teşkilat ofislerimizin açılışını yapacak. Ayrıca Düzce Üniversitesi’nde Siyasal Bilgiler topluluğu var onların davetiyle Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonunda bir söyleşi gerçekleştirecek” diye konuştu.

Büyük kurultayı tamamladıklarını ve artık sahada daha aktif olacaklarını dile getiren Vuruş “Genel Merkezin ülke sathında belli bir tanınma ve etki aşamasına gelmesini bekleyip yerel teşkilatların ondan sonra aktif sahaya çıkışını planladık. Bu sebeple büyük kurultayımızı gerçekleştirmeyi bekledik. Artık yerelde aktif çalışmalarımız başladı. Bizi sahada sık sık göreceksiniz. Yabancıların ülkeden gönderilmesi noktasında imza kampanyası başlatacağız. Büyük Cami önünde üye kaydı standımız kurulacak. Fındık üreticilerinin TMO ile yaşadığı sıkıntıları dile getiren bir eylemimiz olacak. Ziyaretler gerçekleştireceğiz” şeklinde açıklama yaptı. 

 

 

 

 

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.