Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“KÖTÜ NİYETLERİ AÇIKLIYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu, köy, mahalle ve belde ziyaretlerini değerlendirdi. Caboğlu “Düzceli hemşerilerimize Türkiye üzerinde oynanan oyunları ve kurulan tuzakları anlatıyoruz, kötü niyetlileri açıklıyoruz” dedi.

“KÖTÜ NİYETLERİ AÇIKLIYORUZ”
30.09.2022 - 17:01
Güncelleme 30.09.2022 - 17:02
Haber Merkezi

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce teşkilatı her akşam parti teşkilatlarıyla köy, mahalle ve beldeleri dolaşarak vatandaşlarla bir araya geliyor. 
    Köy, mahalle ve belde gezilerinde halkın yoğun ilgisi ve teveccühü ile karşılaştıklarını, Cumhur İttifakı’na olan güveni yerinde gördüklerini ve bu durumun kendilerini memnun ettiğini söyleyen MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Vatandaşlarımızdan gelen her türlü sorunların çözümü için her zaman takipçisi olacağız. Yerel sorunların Düzce’de belediyelerimiz ve kurumlarımız tarafından, genel sorunlarında hükümet nezdinde çözümü için tüm girişimlerde bulunuyoruz. Bulunmaya da devam edeceğiz. Hem milletvekilimiz Ümit Yılmaz, hem MHP İl Başkanı olarak şahsın hemde tüm teşkilatım halkımızın her zaman emrindedir. Teşkilatımız sürekli bir çalışma içinde. 
    Milliyetçi Hareket Partisi olarak önce Allah’a sonra Yüce Türk Milletine emanetiz” dedi.
Caboğlu, “MHP olarak Türkiye’yi daha güçlenmiş, daha kalkınmış bir refah seviyesine ulaştırmak için Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde ve gösterdiği hedefler doğrultusunda son nefesimize kadar çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. 
    Bu amaçla, MHP teşkilatları olarak, MHP’liler olarak il il, ilçe ilçe, köy köy, kapı kapı dolaşarak Türkiye üzerinde oynanan oyunları ve kurulan tuzakları anlatıyoruz, kötü niyetlileri açıklıyoruz” ifadelerini kullandı.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.