Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CABOĞLU’NDAN 6’LI MASA ELEŞTİRİSİ

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Aday bile çıkartmaktan yoksun olanlar, Cumhur İttifakı’nın yaptıklarını eleştiriyor” dedi.

CABOĞLU’NDAN 6’LI MASA ELEŞTİRİSİ
27.09.2022 - 10:49
Haber Merkezi
1

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti, Demokrat Parti, Saadet Partisi, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi’nden oluşan 6’lı masaya eleştirilerde bulundu.

Caboğlu, “Aday bile çıkartmaktan yoksun olanlar, Cumhur İttifakı’nın yaptıklarını eleştiriyor. Türk milleti pek çok şeyi yapmakta muktedirdir. Bakın, ‘Kızıl Elma’ insansız savaş uçağımızın çalışmaları devam ediyor ve önümüzdeki birkaç yıl içerisinde üretimi ve ardından seri üretimi tamamlanarak göklerde olacak. Artık dünyada savaş konseptleri değişiyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘10. Yıl Nutku’nu okuyalım bir de bunları düşünelim. Yüz yılda anca buralara gelebildik. 70 yılımızı maalesef darbelerle, koalisyonlarla, geçici hükümetlerle kaybetmeseydik daha önce yapabilirdik” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Tatar Abdullah
    Tatar Abdullah
    27.09.2022 12:02

    Sanki kendi partilerinden aday çıktı da. BaşkalarınA sallıyorlar. İşte bu kafaya memleketi teslim etmeyeceğiz.