Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“ÖĞRENCİLER İÇİN OTOGARA OFİS KURULSUN”

İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli, Düzce’ye gelecek üniversite öğrencileri için Belediye’den otogara danışma ofisi kurmasını istedi.

“ÖĞRENCİLER İÇİN OTOGARA OFİS KURULSUN”
21.09.2022 - 13:40
Haber Merkezi

Düzce’nin 30 binin üzerinde öğrenciyi ağırlayacağını belirten Kefeli “Yüzbinlerce üniversite öğrencisi bu haftadan itibaren ders başı yapıyor. İlimizde de üniversite öğrencileri 3 ekim itibarı ile eğitime başlıyor. Eğitimine Düzce de devam eden veya ilk kez bu yıl başlayacak olan 30 bine yakın üniversite öğrencimiz birkaç gün içinde ilimize gelmeye başlayacaklar” dedi.

Dilara Kefeli Belediye’den otogara danışma ofisi kurmasını isteyerek “Bu nedenle, Düzce Belediyesinin ivedilikle, farklı illerden gelecek olan öğrencilere, Düzce’nin tanıtımının yapılacağı, şehir içi ulaşımından, tarihi ve kültürel alanlarına, konaklamadan öğrenci yurtlarına kadar bir çok alanda bilgilendirmenin yapılacağı bir öğrenci danışma ofisinin Düzce şehirler arası otogarında üniversitenin açılacağı tarihe kadar hizmet vermek üzere kurulmasının önemini ifade etmek istiyoruz” diye konuştu.

Ofisin aynı zamanda öğrencilere rehberlik yapabileceğini kaydeden Kefeli “Belediyenin oluşturacağı bu öğrenci danışma ofisi, aynı zamanda öğrencilere rehberlik yapabileceği gibi, onların Düzce’den beklentilerini de alarak , gençlerle ilgili olarak ileriye dönük çalışmalarına yön verebilir düşüncesindeyiz” şeklinde açıklama yaptı.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar