Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DEVA’DAN DÜZCE’YE ÇIKARMA

DEVA Partisi Genel Merkezi Düzce’ye çıkarma yaptı. 10 kişilik heyet 2 gün boyunca Düzce’de kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Esnafların sorunlarını dinledi.

DEVA’DAN DÜZCE’YE ÇIKARMA
19.09.2022 - 10:29
Güncelleme 19.09.2022 - 10:41
Özel Haber

Sosyal Politikalar Başkanı Selma Aliye Kavaf, Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar, İdari ve Mali İşler Başkanı Mustafa Uçak, Sanayi, Girişimcilik ve Dijital Dönüşüm Politikaları Başkanı Burak Dalgın, Kurucu Üyeler Rojhat Ölmez, Metin Kaşıkoğlu, İlker Çelik, İbrahim Dönertaş, Hüseyin Nalbantoğlu, Essum Aslan, Ahmet Ergin ve Ahmet Burçin Yereli Düzce’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İki günlük ziyaretin ilk gününde İl Başkanı Murat Caymaz ve ekibi tarafından karşılanan heyet ilk olarak Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf Sanatkarlar Odası temsilcileri ile görüştü. Düzce’deki esnafları tek tek gezerek sorunlarını dinleyen ekip daha sonda  Konuralp Antik Kenti kazı alanını gezdi.

İkinci gün ise Akçakoca, Kaynaşlı ve Bahçeşehir pazaryerindeki esnaflar ile bir araya gelindi. Esnafların sıkıntılarını tek tek not alan ekip bir rapor hazırlayarak Genel Merkeze sunacak.

 

 

 

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar