Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AKTAŞ'TAN YENİ ADLİ YIL MESAJI

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş, 2022-2023 Adli Yılıyla ilgili açıklama yaptı. Aktaş, yeni adli yılının hem hukuk camiasına hem Türkiye’ye hayırlı olmasını diledi.

AKTAŞ'TAN YENİ ADLİ YIL MESAJI
1.09.2022 - 14:41
Güncelleme 1.09.2022 - 14:49
Haber Merkezi

TDP İl Başkanı Sezgin Aktaş yaptığı açıklamada “Demokrasi, insan hakları ve hukuk devleti prensiplerinin temel ilke kabul edildiği ülkemizde adalet hizmetinin hızlı ve tarafsız bir şekilde tesis edilmesi için fedakârca çalışan yargı mensuplarımız, toplumumuzun huzur ve refahı için son derece önemli bir görev ifa etmektedirler.

 

Hukuk devletimizin bütün kurumlarıyla var olmasında ve yaşatılmasında en büyük rolü üstlenen bağımsız ve tarafsız yargı sistemi, bu hayati görevi ne kadar başarılı bir şekilde yerine getirirse toplumun huzur, güven ve birliğinin tesisine o derecede katkı sağlamış olacağının bilinciyle, tarafların kim olduğuna bakmaksızın sadece adaletin tecellisi için çalışmak gibi kutsal bir misyonu üstlenmektedir.

 

Bu düşüncelerle; adaletin tesisi için ülkemizin dört bir köşesinde fedakârca görev yapan başta hâkim, savcı ve avukatlarımız olmak üzere adalet sistemimiz içerisinde görev yapan tüm yargı çalışanlarımıza görevlerinde başarılar diliyor, görevi başında şehit olan yargı mensuplarımızı rahmetle yâd ediyor, yeni adli yılın ülkemize, milletimize ve yargı mensuplarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar