Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GENÇLER DEĞİŞİM İÇİN SAHADA

Türkiye Değişim Partisi Gençlik Kolları üyeleri, Gençlik Kolları İl Başkanı Oğuzhan Söğütlü ve İl Başkanı Sezgin Aktaş ile birlikte Düzcelilerin talep ve beklentilerini dinliyor. Mahalle mahalle gezen ekip çocukları da unutmuyor.

18.08.2022 - 13:59
Güncelleme 18.08.2022 - 14:41
Haber Merkezi

Türkiye Değişim Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı mahalle ziyaretlerine ağırlık verdi. Fındık hasadına yardım eden, inşaatta harç karan, Pazar poşetlerini taşıyan hattı bulaşık yıkayan gençler gönüllere dokunuyor.

Gençlik Kolları İl Başkanı Oğuzhan Söğütlü, çalışmaları hakkında bilgiler vererek “Gençlik Kolları olarak sosyal sorumluluk projelerimize başladık. Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında yardıma muhtaç, ihtiyaç sahibi ve yaşlılarımızı ziyaret ederek ihtiyaçlarını sorduk. İhtiyacı olan aileleri yaşlısından gencine kadar ziyaret ettik. Onların fikirlerini aldığımız gibi ihtiyacı olduğu malzemeleri kendilerine temin ettik. Tam gaz projemize devam edeceğiz” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar