Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GENÇ SAADETLİLER PİKNİKTE BULUŞTU

Saadet Partili gençler Melen Su Park’ta piknik organizasyonunda buluştu. Birlikte mangal yapıp oyun oynayan gençler daha sonra farkındalık oluşturmak için çevre temizliği gerçekleştirdi.

GENÇ SAADETLİLER PİKNİKTE BULUŞTU
11.08.2022 - 13:16
Haber Merkezi

Türkiye genelinde tüm Genç Saadetliler tarafından organize edilen pikniğe Düzce’de de ilgi yoğun oldu. Doğa seni çağırıyor sloganı ile hayata geçirilen piknikte gençler mangal yaptı, sportif faaliyetler gerçekleştirdi ve çevreyi temizledi.

DÜZCE’NİN HAVASI, TOPRAĞI, SUYU KIYMETLİ

Saadet Partisi Düzce Gençlik Kolları Başkanı Berat Öztürk Düzce’nin havasının, suyunun ve toprağının çok değerli olduğunu vurgulayarak “Çevreye verilen değer aslında kendimize ve büyüklerimize verdiğimiz değerin bir yansımasıdır. Ortak değerlerimizden olan doğamıza sahip çıkalım. Düzce’mizin havası, suyu, toprağı kıymetlidir. Düzce Genç Saadet üyelerimizle , farkındalık çalışması ile dikkatsiz  vatandaşlarımızı uyarmak istedik” diye konuştu.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar