Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AMAÇ DAHA YAŞANABİLİR BİR DÜZCE

İYİ Parti Gençlik Kollarının organizasyonu ile 'Dünya Doğayı Koruma Günü’ etkinlikleri çerçevesinde Gölyaka Kültür Park'ta çevre temizliği yapıldı.

AMAÇ DAHA YAŞANABİLİR BİR DÜZCE
1.08.2022 - 13:24
Güncelleme 1.08.2022 - 13:25
Haber Merkezi

Çalışma ile alakalı açıklama yapan İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Düzce bırakmak istediklerini söyledi.

Kefeli, Gölyaka İlçe Teşkilatının da katılımıyla yapılan organizasyona katkı sağlayan tüm partililere teşekkür ederek “Biz İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları olarak sosyal hayata ve en önemlisi de doğaya sürekli dikkat çeken bir ekibiz. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmak hepimizin görevi. Bu çerçevede çevre temizliğine dikkat çekmek adına yine bir sosyal sorumluluk çalışmasına imza attık ve teşkilat mensuplarımızla beraber Gölyaka Kültür Park'ta çevre temizliğine katkıda bulunduk. Gölyaka İlçe Başkanlığımız başta olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza destekleri için teşekkür ediyoruz. Her şey daha yaşanabilir bir Düzce için" dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar