Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“NATO ZİNCİRİNİ İMZALAR İLE KIRALIM”  

Vatan Partisi’nin başlattığı NATO’dan çıkalım imza kampanyası sürüyor. Vatan Partisi Akçakoca İlçe Başkanlığı Çuhallı çarşısında stant açtı. Vatan Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Serap Naz Başar herkesi imza kampanyasına katılmaya davet etti. 

 “NATO ZİNCİRİNİ İMZALAR İLE KIRALIM”   
1.08.2022 - 13:11
Güncelleme 1.08.2022 - 13:18
Haber Merkezi

Başar “70 yıllık NATO üyelik tarihimizde; ülkemize darbeler, tertipler, suikastlar, terör ve ekonomik çöküş getiren, Atatürk devrimleriyle inşa ettiğimiz Millî Devlet'in altını oyan, 15 Temmuz hain darbe girişimini tertipleyen NATO'dan çıkalım” dedi.

“NATO ZİNCİRİ KIRILMALI”

Başar, Türkiye'nin bağımsız ve başı dik bir şekilde yaşamasının, NATO zincirlerini kırmakla mümkün olacağını savunarak “NATO Amerika’dır. NATO, PKK ve FETÖ'nün sahibidir. Gladyonun kökünü kazımak istiyorsak, NATO’dan çıkalım! NATO içinde kalarak, Türkiye savunulamaz! Mavi Vatanımızı ve oradaki haklarımızı savunurken, karşımızda yine NATO vardır. NATO, Yunanistan'a kurduğu üsler üzerinden Doğu Akdeniz'de ülkemizi tehdit eden temel güçtür. Dünyada, kendi kendine yeten yedi ülke arasında olan Türkiye’yi üretimden koparan ve sıcak para ile denetleyen NATO’dur” diye konuştu.

“KOMŞULAR İLE İYİ İLİŞKİLER KURULMALI”

Türkiye’nin komşuları ile iyi ilişkiler kurması gerektiğinin altını çözen Başar “NATO’da mazot yok, NATO’da benzin yok, NATO’da doğal gaz yok, oysa komşularımızda hepsi var. Komşularımızla birlik olalım, NATO’dan çıkalım; bağımsız, üreten Türkiye’yi kuralım. NATO’dan çıkalım, yabancı tekellerden fındığımızı kurtaralım. Bugün Akçakoca dahil, ilkokullara kadar yayılan uyuşturucu belası bu NATO’cu sistemin sonucudur. NATO’dan çıkalım evlatlarımıza, vatanımıza sahip çıkalım. Bütün yurttaşlarımızı 'NATO'dan Çıkalım' imza kampanyamıza davet ediyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

HER İMZA BİR ADIM

Her imzayı Türkiye'nin Vatan Bütünlüğü ve Üretim Devrimi için atılacak bir adım olarak nitelendiren Başar “Her imza, NATO'dan çıkma irademizin bir adımı olacaktır. Her imza, Türkiye'nin Vatan Bütünlüğü ve Üretim Devrimi için atılacak bir adım olacaktır. Tüm halkımızı desteğe çağırıyoruz. İmza kampanyamız  http://natodancikalim.com adresimizde de yayındadır” dedi.

                                                                    

 

 


Editör: E. Varol