Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İYİ PARTİ’Lİ KADINLAR SEÇİME HAZIRLANIYOR

Yaklaşan genel seçimler hakkında görüşlerini paylaşan İYİ Parti Düzce Kadın Politikaları Başkanı Nuran Sayman, “Büyüyoruz ve büyümeye devam ettikçe de Düzce’ye olan hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

İYİ PARTİ’Lİ KADINLAR SEÇİME HAZIRLANIYOR
4.07.2022 - 11:52
Haber Merkezi

İYİ Parti Düzce Teşkilatları Kadın Politikaları Başkanlığı, eğitim ve seçim güvenliğine dair bir çalıştay düzenledi. Şehrin tüm ilçe teşkilatlarında görev yapan kadın üyelerin gündeminde ise Düzce İYİ Parti Teşkilatı’nın dününe, bugününe ve yarınına dair fikirler değerlendirildi. Katılımcı sayısının çok fazla olduğu etkinliğin gündeminde ise yaklaşan genel seçimlerle alakalı olarak görüşler tartışıldı.  

Teşkilatlanmanın ilk günlerinden itibaren verilen emeklerin kalabalık bir kitle ile karşılandığını görmekten dolayı onur duyduğunu ileten İYİ Parti Düzce Kadın Politikaları Başkanı Nuran Sayman, “Ülkemiz için emek verdiğimiz sürece başarılı olacağımıza dair inancım tamdır. Yaklaşan genel seçimlerde de bunun karşılığını alacağımıza olan güvenimiz her geçen gün artıyor. Büyüyoruz ve büyümeye devam ettikçe, Düzce’ye hizmetlerimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar