Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DEĞİŞİM DÜZCE’DE BAŞLADI

Türkiye Değişim Partisi Düzce merkez ilçe başkanlığını yapılan törenle açtı. Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Ağaryılmaz’ın da katıldığı açılışta konuşan İl Başkanı Sezgin Aktaş, açılan merkez ilçe Başkanlığı ile Düzce’de değişimin başladığını söyledi.

DEĞİŞİM DÜZCE’DE BAŞLADI
24.06.2022 - 15:45
Haber Merkezi

Genel Başkanlığı’nı Mustafa Sarıgül’ün yaptığı Türkiye Değişim Partisi’nde kurucu il başkanı Hayati Caklı’nın, genel başkan yardımcısı danışmanlığına getirilmesinin ardından İl Başkanlığı’na Sezgin Aktaş atanmıştı. Ardından Türkiye Değişim Partisi Merkez İlçe Başkanlığı da yapılan törenle açıldı. Açılışa Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Ağaryılmaz, Genel Merkez Danışmanı Hayati Caklı ile partililer katıldı.

Ağaryılmaz: Düzce bizim için önemli

Açılışın ardından konuşan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Ağaryılmaz, Genel Başkan Mustafa Sarıgül'ün Düzce'de büyük ilgi gördüğünü söyleyerek, "Biz bunu gelecek seçimler için bir işaret olarak algıladık” dedi. TDP Düzce Kurucu İl Başkanı Hayati Çaklı ve İl Başkanı Sezgin Aktaş ile basının karşısına geçen Ağaryılmaz, geçtiğimiz günlerde Düzce’yi ziyaret eden Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün şehirden çok memnun ayrıldığını söyleyerek, Düzcelilerin yoğun ilgi gösterdiğini belirtti. Merhum Siyasetçi Süleyman Demirel’in, seçimlerde sandıklar açılmaya başladığında, sonuçlarda belirleyici olduğu için öncelikle Düzce’yi takip ettiğini hatırlatan Ağaryılmaz, Düzce’de gördükleri yoğun ilgiye istinaden “ Biz bunu gelecek seçimler için bir işaret olarak algıladık” dedi.

Ağaryılmaz, “Biliyorsunuz ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Ekonomik ve sosyal olarak. Ötekileştirilmiş bir yönetim anlayışı ülkemizi çok sıkıntılı günlere getirdi. Değerlerimiz karşı karşıya getirildi. Sosyal yapıda sıkıntı olunca ekonomi de zor bir döneme girmiştir. Buradan çıkışın en önemli aktörü, liderimiz Mustafa Sarıgül, 15 yıllık Şişli Belediye Başkanlığı döneminde ilçe sınırlarını aşmış, ülkenin her kesimine ayırmadan hizmet etmiştir. Bunlar ciddi anlamda genel başkanımızın halktaki karşılığına katkı yapmaktadır. Ülkenin bu durumdan çıkışının yegane karşılığı, değişimin öncüsü Mustafa Sarıgül’ün başkanlığında Türkiye Değişim Partisi’dir. Bu anlamda Düzce bizim için çok önemlidir." dedi.

“Düzce’de değişim başladı

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş ise Genel Başkan Yardımcısı Ağaryılmaz’ın ardından yaptığı konuşmada, “Türkiye’de değişim adresi Türkiye Değişim Partisi olmuştu. Bu değişim Düzce’de de başladı. Açtığımız Merkez İlçe Başkanlığı ile birlikte Genel Başkanımızın Düzce’ye verdiği öneme binaen bizlerde çok çalışıp değişimin odağı olacağız. Bize teveccüh gösteren herkese yürekten teşekkür ederiz. Açılışımıza katılan başta Genel Başkan yardımcımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar