Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ER “HALK EKMEK BÜFELERİ NE OLDU?”  

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce Belediyesi’nin Halk Ekmek ile ilgili yaptığı çalışmaların ne aşamada olduğunu sordu.

 ER “HALK EKMEK BÜFELERİ NE OLDU?”   
13.06.2022 - 13:56
Haber Merkezi

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, ekmeğe gelecek zammı öngördüklerini hatırlatan Er “Düzce’de 210 gram olan ekmek 200 grama düşürülmüş buna karşın ekmek fiyatları da 3 TL’den 4 TL’ye çıkartılmıştır. İYİ Parti Düzce Teşkilatları olarak, evlerimizin en temel besin maddesi olan ekmek ile alakalı zam sürecini önceden haber vermiş ve çözüm önerilerimizi sunmuş olmamıza rağmen Düzce Belediyesi’nin konu ile alakalı duyarsız tavrı anlaşılır gibi değildir” dedi. 

Er 10 farklı noktada hayata geçirileceği paylaşılan Halk Ekmek büfelerinin nerede olduğunu sordu.

“Büfelerin hayata geçmesi için ekmeğin 15 TL mi olması gerekiyor?” diye Er “ Boy boy fotoğraflarını haberimizde de paylaştığımız büfeleriniz ne durumdadır ? Halk’a ucuz ekmek yedirmek neden bu kadar zordur ? Düzce Belediyesi yine neyi yanlış hesap etmiş, projesinin neresi eksik kalmış ve hangi rakamı tutturamamıştır ki 3 aydır halk ekmek büfeleri ucuz ekmek ile ihtiyaç sahiplerini buluşturamamaktadır ? Yoksa büfelerin hayata geçmesi için ekmeğin 15 TL olmasını mı beklemektesiniz ? Düzce Belediyesi yönetimi dendiğinde artık klasik hal alan ‘algı’ oluşturmak, müjdeler vermek ama akabinde hiçbir somut adım atmamanın gerçeği ne yazık ki ‘ ekmek’ kadar önemli ve hayati bir konuda dahi uygulanmaya devam etmektedir” dedi.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar