Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“GELECEKTE DOĞAYA HASRET KALACAĞIZ”

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla ağaç kesimi yapılan Konuralp ve Boğaziçi bölgesinde incelemelerde bulundu.  İl Başkanı Murat Caymaz, bugün düşünmeden tahrip edilen doğaya gelecekte hasret kalınacağını söyledi.

“GELECEKTE DOĞAYA HASRET KALACAĞIZ”
6.06.2022 - 11:43
Haber Merkezi

İl Başkanı Murat Caymaz, Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından ihale edilen ağaçların düzensiz olarak kesildiğine üzülerek tanık olduklarını söyledi.

Daha temiz, daha yeşil, daha yaşanabilir bir Dünya için DEVA Partisi olarak yeşil çizgileri olduğunu vurgulayan Caymaz “Nesiller arası adalete olan inancımız ilkesinden hareketle tüm insanlarımızı, yaşadığı çevreye karşı daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.  Bugün düşünmeden yok etmek uğruna kirlettiğimiz nehirlerimize ve kestiğimiz ağaçlarımıza bir gün hasret kalacağımızı lütfen aklımızdan çıkarmayalım” dedi.

Caymaz, tüm doğanın gelecek nesillere aktarılmak üzere kendilerine emanet olduğunun altını çizdi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar