Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'NİN EKONOMİSİ MASAYA YATIRILDI

İYİ Parti Düzce Teşkilatı organizasyonu ile ekonomi çalıştayı düzenledi

DÜZCE'NİN EKONOMİSİ MASAYA YATIRILDI
1.06.2022 - 10:22
Güncelleme 1.06.2022 - 10:31
Haber Merkezi

İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Prof. Dr. Bilge Yılmaz ve İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Prof. Dr. Ümit Özlale katılımcılara partinin ekonomi politikasını anlattı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde Düzceli iş insanlarının katılımı ile gerçekleştirilen çalıştaya siyasi partilerin temsilcileri, oda başkanları ve çok sayıda iş insanı katıldı.

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, iş insanlarının sorunlarını dinlediklerini ve çözüm önerilerini sunduklarını belirterek “ Konu yerelde ve ulusal bazda ekonomi olduğunda tarafsız ve duyarlı tavrını görmekten büyük mutluluk duyduğumuz Düzce Ticaret ve Sanayi Odasına Sayın Başkan Tuncay Şahin özelinde yapmış olduğu şehrimize yakışan ev sahipliği için teşekkür ediyoruz. Düzce olarak özlediğimiz bu birlik ve beraberlik duygusu çerçevesinde ekonomimizi masaya yatırdık. Çok verimli ve sağlıklı bir çalışma oldu. İYİ Parti olarak Düzceli iş insanlarının sorularını dinledik, çözüm önerilerimizi iki genel başkan yardımcımızın sunumları ile kendileriyle paylaştık. Hem Düzce ekonomisinin sorunlarına hem de ülke ekonomisinin ilerlemesinde başarılı olacağımız inancı ile var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Gösterdikleri ilgi için tüm katılımcılara şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Sunumlar ve karşılıklı soru-cevap şeklinde süren çalıştayın ardından Teşkilat mensupları ile İl Başkanlığında bir araya gelip onlara da açıklamalarda bulunan genel başkan yardımcıları programlarını tamamlayıp Düzce’den ayrıldı.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar