Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“CANIMIZ YANMADAN ÇÖZÜM ÜRETİLMELİ”

İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları üyeleri Üniversite öğrencilerinin kullandığı Konuralp Beçi yolunda yaya geçitlerinin olmayışını eleştirdi. Gençler tarafından hazırlanan videoda “Hayatımız tehlikede. Canımız yanmadan bir çözüm üretilmeli” telkininde bulunuldu.

23.05.2022 - 12:12
Güncelleme 23.05.2022 - 12:15
Haber Merkezi

Özellikle üniversite bölgesinde yeterli trafik önlemi alınmadığını savunan İYİ Parti Düzce Gençlik kolları hazırladıkları görsel ile konuyu tekrar gündeme getirdi.

Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli can kaybı yaşanmadın gerekli önlemlerin alınmasını isteyerek “Gençlerimizin ve üniversite camiamızın zaten kent merkezine getiremiyor, şehrimizi bir türlü bir üniversite kenti yapamıyoruz. Ulaşım başta olmak üzere üniversite ile şehrin entegrasyonunda planlama eksikliği kaynaklı zaten sıkıntılar var iken bari üniversite bölgesinde üniversite gençliğinin yaşam standartlarını belli bir seviyede tutalım. Bu hafta olmayan yaya geçitlerine ve trafik güvenliğine dikkat çektik. Yetkililerimizden can kaybı olmadan önce bu konuda adım atmalarını bekliyoruz. Özellikle üniversite gençleriyle alakalı çalışmalarımız devam edecektir” dedi.


Editör: E. Varol
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar