Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖNCE MEKTUBU SONRA KENDİSİ GELECEK

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit, esnafın sorunlarına çözümlerin yer aldığı Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun ıslak imzalı mektubunu esnaf odalarının temsilcilerine ulaştıracaklarını açıkladı.

ÖNCE MEKTUBU SONRA KENDİSİ GELECEK
14.05.2022 - 10:36
Güncelleme 14.05.2022 - 10:38
Özel Haber

Cemşit programda bir değişiklik olmazsa Kemal Kılıçdaroğlu’nun 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü Düzce’de olacağını duyurdu.

VEKİLLER İLE TOPLANTI İSTİŞARESİ YAPILDI

 4 milletvekilinin Düzce’yi ziyaret ettiğini ve Kılıçdaroğlu’nun Düzce programı ile ilgili istişarede bulunduklarını kaydeden Cemşit “Programda bir değişiklik olmazsa Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü Düzce’de olacak. Ancak Canan Kaftancıoğlu ile ilgili gelişmeler malum. Bu sebeple 21 Mayıs’ta büyük bir İstanbul mitingi düzenlenecek. Edirne Milletvekilimiz Okan Kaytancıoğlu, Tokat Milletvekilimiz Kadim Durmaz, Trabzon Milletvekilimiz Ahmet Kaya ve Bursa Milletvekilimiz Yüksel Özkan Düzce’ye geldiler. Genel Başkanımızın ziyareti ile ilgili istişarede bulunduk. Tüm ilçe, kadın ve gençlik kolları örgütlerinin başkanları toplantıda hazır bulundu” dedi.

 Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun ıslak imzalı mektubunu esnaf odalarının temsilcilerine ulaştıracaklarını belirterek “Biz Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyareti öncesinde esnaf odalarımızı ziyaret edeceğiz. Sayın Kılıçdaroğlu’nun ıslak imzalı mektubunu kendilerine vereceğiz” diye konuştu.

Haber: Elif Varol


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar