Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Belediye Başkanı İYİ Partili Olacak

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, iddialarını her fırsatta ortaya koyduklarının altını çizdi. Er, önümüzdeki dönem yerel seçimlerinde Gölyaka Belediye Başkanının İYİ Partili olacağını, bu konuda da iddialı olduklarını vurguladı.

 Belediye Başkanı İYİ Partili Olacak
1.04.2022 - 18:28
Güncelleme 1.04.2022 - 18:37
Özel Haber

 Gölyaka eski Belediye Başkanı Bekir Akbulut İYİ Parti’ye üye oldu. Akbulut’un rozetini İYİ Parti Gölyaka İlçe Başkanı İsmail Baklacı taktı. İl Başkanı Yunus Özay Er’de Akbulut’u İYİ Parti ailesine dahil etmekten mutluluk duyduklarını kaydetti.

“İDDİAMIZI HER FIRSATTA ORTAYA KOYUYORUZ”

 Rozet takma töreninde konuşan İYİ  İl Başkanı Yunus Özay Er, iddialarını her fırsatta ortaya koyduklarının altını çizerek “Bugün bizim için çok önemli bir gün. Sayın Bekir Akbulut’u İYİ Parti’ye üye yapmak için uzun süre mücadele ettik ve başardık. Ben durumu Genel Merkeze de iletmiştim. Genel Merkez’in de bu üyelikten çok memnun olduğunu söylemeliyim. Kendisine İYİ Parti ailesine hoş geldin diyorum. Biz iddialı bir partiyiz. İddiamızı da her fırsatta ortaya koyuyoruz. Çok önemli bir siyasetçi ile aramızda bir diyalog geçmişti ve bende kendisine önümüzdeki yerel seçimlerde Gölyaka Belediye Başkanının İYİ Parti’den olacağın söylemiştim. Bu iddiamı yineliyorum” dedi.

“SİYASET ZOR İŞ”

Bekir Akbulut ise “Siyaset zor iş. Duruş ve karakter ister. Benim kimseye eyvallahım yoktur. Siyaset bir takım oyunu. Ben fikrimi her ortamda söylerim. İYİ Parti’den arkadaşlarımız bana geldiklerinde siyaset yapmak için bir alan açmak lazım diye düşündüm. Birlikte yol yürümekten mutlu olacağım bir oluşumda yer almak istedim. Ben milli görüşten geliyorum. İYİ Parti’nin de milliyetçi, demokrat, muhafazakar bir parti olduğunu görüyorum. Menfaat peşinde değilim. Bu oluşumda yer almak beni de çok mutlu etti” diye konuştu.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar