Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“Anahtarı doğru yere teslim edin”

Yeniden Refah Partisi’nin Akçakoca İlçe 2. Olağan Kongresine katılan sanatçı Davut Güloğlu, önemli açıklamalarda bulundu. Güloğlu Yeniden Refah Partisi’nin yaratacağı güven ortamına vurgu yaparak “Evinizin anahtarını güvenilir insanlara teslim ediyorsunuz. Yeniden Refah güvenilir bir parti. Anahtarı doğru yere teslim edin” dedi. 

“Anahtarı doğru yere teslim edin”
7.03.2022 - 13:13
Haber Merkezi

Yeniden Refah Partisi’nde Genel Başkan Sanat Danışmalığı görevini üstlenen Davutoğlu, Akçakoca’ya özel bir sevgi beslediğini kaydetti.  

‘Eleştirilere kulak asmadım’

İş ve gelir kaybı yaşayabileceği eleştirilerine kulak asmadığını vurgulayan Güloğlu, ‘Hep bu şekilde düşünüldüğünden siyaset alanı vatandaşın düşünce ve duygularını yansıtmayan kişilere terk edildi. Bunu değiştirmek lazım” dedi. 

‘Cumhurbaşkanına laf yok’

Davut Güloğlu, “Beni kalplerinize yerleştirdiniz. Bu kardeşiniz sizin boynunuzu eğik bırakmayacak. Maske takanlara prim vermeyin. Ak Partiyi de iyi biliyorum. Cumhurbaşkanına laf yok geri kalanın hepsini değiştir” dedi.

‘Krizin altından kalkabilecek tek partiyiz’

Ekonomik krizin altından kalkacak tep partinin Yeniden Refah olduğunu ifade eden Güloğlu, bu konuda kitapçıklar bastıklarını kaydederek “Hangi parti kitapçık çıkartmış ki. Biz iktidara geldiğimizde bu kitapçıklara aykırı davrandığımızda bizim yüzümüze bu kitapçıkları da atabilirsiniz” şeklinde açıklama yaptı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar