Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Ümit Yılmaz'dan Açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda yaşanan olaylara dair bir basın açıklaması yayınladı.

Ümit Yılmaz'dan Açıklama
6.03.2022 - 18:24
Güncelleme 6.03.2022 - 18:26
Özel Haber

Yılmaz açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Türkiye Büyük Millet Meclis tutanağında da göreceğiniz gibi partimizin Başkanvekili Sayın Muhammed Levent Bülbül, Meclis Başkanımızın söz verdiği sırada konuşurken CHP sıralarından kendisine yönelik provakatif söz atmalar yaşanmış ve konuşturulmamaya çalışılmıştır. Yaşanan bu durum üzerine gelişen olaylar benim söylememden çok meclis tutanaklarından görüleceği üzere gelişmiştir.

CHP’li Milletvekilinin şahsıma karşı söylediği söz üzerine yaşanan olayları siz kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

Bizler Cumhur ittifakı olarak ülkemizde ve çevremizde yaşanan gelişmeleri Ankara merkezli okuyarak devletimizin ve milletimizin çıkarlarına uygun yasama faaliyetlerini yürütmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Ancak CHP’nin başını çektiği muhalefet ittifakının açık ve gizli ortakları TBMM’de yapılan yasaları eleştirmekten çok içtüzükten doğan haklarının da ötesine geçip suiistimal ederek TBMM Genel Kurul çalışmalarını kilitlemeye ve ülkemizi zor durumda bırakarak kaosa sürüklemeye çalışmaktadır.

Biz Türk Milliyetçileri Ülkü Ocaklarında aldığımız DEVLET terbiyesi ile büyümüş ve Yüce Türk Milletine hizmet etmekten başka amacı olmayan temsilcileriz. Milli şairimiz Mehmet Akif’in mısralarıyla sözlerime son verirken siz değerli kamuoyuna saygılarımı sunarım. Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar