Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Er: ‘Yeter ki Düzce Kazansın’

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er,  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den, eski sanayi çarşısında uygulanan kentsel dönüşüm projesinin akıbeti ile ilgili bilgi istedi. İşleyişin hızlı olması için ellerinden gelen desteği vereceklerini kaydeden Er “Yeter ki Düzce kazansın” dedi.

Er: ‘Yeter ki Düzce Kazansın’
21.02.2022 - 11:44
Güncelleme 21.02.2022 - 11:58
Haber Merkezi
1

Er sürecin şeffaf ve bilgi paylaşımı manasında doyurucu geçmesi adına siyasi parti il başkanlarının bir araya geleceği bir toplantı organize etmesini talep etti.

Düzce’nin şehir kimliği kazanması adına en önemli adımlardan birinin eski sanayi sitesinin kente hak ettiği biçimde kazandırılması olduğunu belirten Yunus Özay Er, proje sürecinin bazı diğer projelerdeki gibi akamate uğramaması, hızla ilerlemesi ve çözülmesi için,  Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye çağrı yaptı.

Er, “İyi Parti Düzce Teşkilatları olarak Eski Sanayi sitesinin taşınmasını çok önemsemekteyiz.  Giderek büyüyen kent merkezinin nefes alması adına zaruri bir nokta olan eski sanayi sitesinin taşınması noktasında diğer önemsediğimiz husus ise gerek kiracı olarak alın teri ile para kazanan sanayi esnafının gerekse de mülk sahiplerinin mağdur olmaması, gelir kaybına uğramadan ekonomik hayatlarını sürdürebilmesidir. Eski Sanayi projesi bütün şehir için önemlidir, dolayısı ile her bir ferdi ile tüm Düzce’nin konusudur” dedi.

“PARTİ BAŞKANLARI TOPLANMALI”

Özlü’den siyasi parti il başkanlarının bir araya geleceği bir toplantı organize etmesini talep eden Er, “ Özellikle son dönemde yaşanan ve kamuoyuna yansıyan hususlar göz önüne alındığında buradan Belediye Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü ‘ye sesleniyor, yapıcı bir çağrı yapıyoruz. Sürecin şeffaf ve bilgi paylaşımı manasında doyurucu geçmesi adına siyasi parti il başkanlarının bir araya geleceği bir toplantı organize ediniz. Bizler de gerek kamuoyundan  bizlere yansıyan bilgileri gerekse de teşkilatlarımızın proje ile alakalı katkılarını ve çekincelerini paylaşalım ve sürecin hızlanmasına katkı verelim. Lütfen Süreç bazı diğer projelerdeki gibi akamate uğramasın, hızla ilerlesin ve çözülsün” diye konuştu.

“GEREKİRSE TEK TEK ZİYARET EDEİZ”

Gerekirse Faruk Özlü ile sanayici esnafını tek tek ziyaret edebileceğini belirten Er, “Şehrimize katkısı olacak her konuya, kimin fikri olduğuna bakmaksızın, katkı sunma ilkesi çerçevesinde yaklaşıyoruz. Nihayetinde, şahsım olarak, gerekirse sanayi esnafını sizinle beraber tek tek gezmeye, kente ve eski sanayi esnafının önünü hep birlikte açmaya da  hazır olduğumu bilmenizi isterim. Yeter ki süreç şeffaf olsun, yeter ki Düzce kazansın. Biz İyi Parti olarak hazırız. Buyurun, Birlikte çözelim” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • İyi olacak ama.?
    İyi olacak ama.?
    23.02.2022 11:52

    Akp nin sözcüsü gibi davranıyorsunuz. Ökncü tv deki programda da aynı tavır içindeydiniz. Iyi parti genel başkanı bu tutumunuzdan rahatsız olabilir,hele hele bu partiye oy verecek olanlar daha da rahatsız bilmiş olun.

Resmi İlanlar