Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce Raporu Genel Merkezde

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu, Genel Başkan Devlet Bahçeli liderliğinde Kızılcahamam’da yapılan il başkanları toplantısının detaylarını gazetemiz ile paylaştı.

Düzce Raporu Genel Merkezde
15.02.2022 - 10:06
Güncelleme 15.02.2022 - 10:09
Özel Haber

Caboğlu Düzce’nin sorunlarını bir rapor halinde Genel Merkeze ilettiklerini, değerlendirmenin ardından Mecliste bununla ilgili bir çalışma yapılacağını söyledi.

İl Başkanı İlhami Caboğlu ayrıca İzmir Bayraklı’dan başlayarak Millet ittifakının aslında ne yapmak istediğini tüm Türkiye’ye anlatacaklarının altını çizdi.

 

DÜZCE’NİN SORUNLARINI AKTARDI

 Bahçelinin il başkanları ile görüştüğünü kaydeden Caboğlu, Düzce’de yaşanan sorunları bir rapor haline getirip genel merkeze ilettiklerini belirterek “Biz il bazında yaşanan sorunları bir rapor haline getirip genel merkeze sunduk. Bu rapor değerlendirilecek ve daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bununla alakalı çalışmalar yapılacak” diye konuştu.

 

‘ASIL AMAÇLARINI ANLATACAĞIZ’

İzmir Bayraklı’dan başlayarak Millet İttifakının asıl bir araya gelme amacını tüm Türkiye’ye anlatacaklarını kaydeden Caboğlu “Toplantıda bizlere açıklanan önemli bir gelişme var. Biz zillet ittifakı diye adlandırdığımız oluşumun bir araya gelmelerindeki amacı tüm Türkiye’de vatandaşlarımıza anlatacağız. Bilindiği gibi yakın zamanda 6 benzemez bir araya geldiler. Amaçlarını insanların bilmesi gerek. Önce İzmir Bayraklı’da bu çalışmaya başlayacağız. Daha sonra tüm illere yayacağız” şeklinde açıklama yaptı.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar