Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AKÇAKOCA’YI MAHALLE MAHALLE GEZDİ

Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili Adayı Talih Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Akçakoca’da halkla buluştu. Özcan çiftçileri yeniden üretimin öncüsü yapacaklarını söyledi.

AKÇAKOCA’YI MAHALLE MAHALLE GEZDİ
1.05.2023 - 10:59
Güncelleme 1.05.2023 - 11:15
Haber Merkezi

Talih Özcan ittifakın diğer vekil adayları ve partililer ile birlikte Akçakoca’ya adeta çıkarma yaptı. Millet İttifakı heyetine Akçakoca’da büyük ilgi gösterildi. Seçim çalışmaları yapan Milletvekili Adayları gittikleri yerlerde alkışlarla karşılandı.

Millet İttifakının Akçakoca programı kanaat önderleri ile yapılan kahvaltı ile başladı. Ardından Talih Özcan partililer ile birlikte esnafı gezdi. Seçim çalışmaları ‘Yukarı Mahalle Yöresel Pazaryeri’ ziyareti ile devam etti. Ayrıca, Ayazlı mahallesi muhtarlık hizmet binası ve Akkaya köyü kahvehane ziyaretleri de yapıldı.

 

Halkla kucaklaşmaya devam ettiklerini belirten Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili 1’inci sıra Adayı Talih Özcan, ‘Halk bizi istiyor, bunu görüyoruz. Biz herkesle seçimde buluşacağız. Biz her şeyimizi, programımızı, geldiğimizde hangi konuda neyi yapacağız, sağlıkta, tarımda, sosyal hayatta neyi yapacağız bütün bunların hepsi bizim ortak mutabakat metninde var.

Çalışanlarımızın yanında olacağız; yaşamın her alanında örgütlülüğün önündeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız. Çiftçimizi yeniden üretim gücümüzün öncüleri arasına sokacağız” dedi. (HABER MERKEZİ)


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar